Reštaurácia 200 m Bezplatné parkovisko pri objekte Ubytovanie vhodné pre rodiny s deťmi Domáce zviera - možné po dohode WC Sprcha El. varič a kachlová pec s rúrou na pečenie Chladnička s mrazničkou FTV + satelit Zákaz fajčiť v celom objekte Záhradné posedenie, ohnisko a gril Kremnica 11 km Bike Snowboardovanie 200 m Lyžovanie 200 m Chata sa nachádza v lese

Kremnica

Historické zlaté mesto v tesnej blízkosti strediska ponúka návštevu Múzea mincí a medailí, Mincovne, ale aj celoročne otvoreného Banského múzea so štôlňou Andrej.

Dominantou mesta i areálu hradu je dvojloďový kostol sv. Kataríny (Katarína - patrónka mesta). Mestský hrad vznikal postupne od 13. až do 15. storočia. Teraz sú to objekty severnej a južnej vstupnej veže, hodinová veža a banícka bašta. Areál mestského hradu je od roku 1970 národnou kultúrnou pamiatkou.

Kultúrne a informačné centrum - poskytuje informácie o meste a okolí, zabezpečuje širokú škálu služieb, fakultatívne výlety ako aj obhliadku mesta so sprievodcom v jazyku slovenskom, ruskom, anglickom, nemeckom. Viac informácií na www.visitkremnica.com.

Neďaleko mesta Kremnice sa nachádza Slovenský geografický stred Európy pri gotickom Kostole svätého Jána, z ktorého strechy tečie voda na jednu stranu do Váhu a na druhú do Hrona. Tento dôležitý geografický bod je označený malým pamätníkom pri obrannom múre kostola. Pri príležitosti vzniku Slovenskej republiky tu položili aj základný kameň Slovenskej štátnosti.  Najväčšie slávnostné zhromaždenia sa tu konajú pri príležitosti Dňa ústavy Slovenskej republiky.

Kostol sv. Kataríny
Bellov dom
Informačné centrum
Evanjelický kostol
Kúpalisko Katarína
Kúpalisko Katarína
Balvan stred Európy
Mincovňa
Radnica
Trojica
Čierna veža
Kúpalisko Katarína
Kúpalisko Katarína
Stred Európy
Barbakan
Gymnázium
Hradby
Kalvária
Kúpalisko Katarína
Kúpalisko Katarína
Svätojánsky kostol - Stred Európy